Fókusz

2021. június 16. 08:43

Novak Đoković nyerte a Roland Garrost: a szerb teniszező elképesztő fordítást bemutatva legyőzte Sztefanosz Cicipaszt a múlt vasárnapi döntőben. A 34 éves világelső formáját jelzi, hogy az utóbbi kilenc Grand Slam-tornából hatot megnyert, és pénteken megfosztotta trónjától a tizenháromszoros bajnok Rafael Nadalt, aki 2005 óta csupán harmadszor kapott ki a párizsi salakon. Novak Đoković a harmadik férfi teniszező lett a legendás Rod Laver és Roy Emerson után, aki mind a négy Grand Slam-versenyt legalább kétszer megnyerte.

Ez a tartalom csak előfizetők részére elérhető.