Az EB első nyolccadöntőjében csúnya vereségbe futott bele Wales

2021. június 26. 20:11

Dánia négyet gurított Gareth Bale-éknek.

A dán válogatott 4-0-ra legyőzte Wales együttesét a részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság első nyolcaddöntőjében, szombaton Amszterdamban.

A skandinávoknál Kasper Dolberg az első félidőben egy szép összjátékot követően távolról szerzett vezetést, a fordulást követően pedig egy védelmi hibát közelről kihasználva eldöntötte az összecsapást. A hajrában Joakim Maehle, majd Martin Braithwaite találata tette fölényessé a dán sikert. A találkozót megnyerő dánokra a negyeddöntőben a vasárnapi, budapesti Hollandia-Csehország találkozó továbbjutója vár.

2021. június 27. 07:08
Neved ki diccsel ejtené, Nem él oly velszi bárd.
kozmosz
2021. június 27. 01:23
Gareth Bale fénykorában képes volt egyedül megnyerni egy meccset. Most már klubcsapatában sem hagyják, hogy egy meccset végigjátszszon.
Istók3
2021. június 26. 23:28
A mandiner.sport egy nagy rakás szar. Gondolom, ennek ellenére 2-3 ember fölveszi a plusszpénzt azért, hogy a foci EB közepén semmit nem csinál.