David Beckham visszavonul

2013. május 16. 16:56

David Beckham, a klasszis angol labdarúgó bejelentette: itt az ideje, hogy befejezze karrierjét. Beckham a több mint húsz éves felnőtt karrierje során 718 tétmeccsen lépett pályára, és 129 gólt rúgott.

A 38 éves David Beckham jelenleg a Paris Saint Germainben játszik, de úgy tűnik, a várakozásokkal ellentétben nem hosszabbítják meg szerződését a francia csapatban. Beckham bejelentette, hogy a francia bajnokság lezárulta után visszavonul. A francia bajnokságot nyerő PSG színeiben így lezárul a Manchester United-ban befutott, majd a Real Madridhoz, s később a Los Angeles Galaxy-hez igazoló angol futballista aktív karrierje.

Beckham a több mint húsz éves felnőtt karrierje során 718 tétmeccsen lépett pályára, és 129 gólt rúgott. A Manchester United-del hatszor nyert angol bajnokságot, kétszer FA kupát és 1999-ben a Bajnokok Ligáját. A Real Madriddal egyszer spanyol bajnoki címet nyert. Beckham 1996 és 2009 között az angol válogatott tagja volt, 115 meccsen lépett pályára, és hat évig a csapat kapitánya volt.

Összesen 8 komment

kuwiq
2013. május 17. 09:20
A pénzkereseti kitérőktől akár el is tekinthettünk volna, igazán nagy az MU-ban volt.
anegy_
2013. május 16. 19:03
Negatív idióták! Nézzétek meg a góljai összefoglalóját epe-ömlés helyett! Ugyan Ti mit tettetek életetekben valami értelmeset?