Sallai Roland gólja lehet a forduló legszebbje az UEFA-nál, és ebben ön is segíthet!

2023. június 21. 11:45

Szavazzon az Európai Labdarúgó-szövetség honlapján az Eb-selejtezők 4. fordulójának legszebb góljára!

Sallai Roland a litvánok elleni mérkőzésen szerzett bombagólját is jelölte az UEFA az Eb-selejtezők negyedik fordulójának legszebb találatai közé – vette észre a Kislány, nagy foci blog. A magyar támadó szenzációs góljára ön is szavazhat az UEFA honlapján, itt:

Válogatott csatárunk valóban csodálatos gólt szerzett, még a litvánok szövetségi kapitánya is odáig volt érte, de a többi jelölt is élményszámba megy, ezért érdemes megnézni, mit alkottak a többiek! A gólt (és a többi találatot) itt tekintheti meg:

Itt pedig a teljes mérkőzés összefoglalóját, amit a „Megtekintés a Youtube-on” feliratra kattintva érhet el:

„A kiválóság himnusza" - még a litván kapitány is odáig volt Sallai Roland góljától

„Az ilyen találatok miatt lett a futball a világ legkedveltebb sportja!" - fogalmazott a litván szövetségi kapitány.

Folytatódik a menetelés: csoportelsőként mehetünk nyaralni! Magyarország - Litvánia 2-0

Eddig tökéletes a koreográfia: a magyar válogatott a hazai meccseit hozza, idegenben veretlen marad - ráadásul gólt sem kaptunk!

2023. június 21. 16:32
Szakmai-esztétikai szempontból talán nem ez lenne a leginkább kattintható, de természetesen mire kattintanánk, ha nem erre? Pici részrehajlás belefér.
tintapaca
2023. június 21. 16:31
Azt láttam az egész meccsen, hogy SAllai görcsöl, akar, de nem megy neki a játék. Aztán jött a gólja, és végre felszabadult. Rossi helyében félidőben lecseréltem volna, Ezért Rossi a szövetségi kapitány, és nem én!