Kirobbanó formában a Fradi és az Újpest ellenfele is

2021. augusztus 01. 21:33

A zöld-fehérek ellenfele sima kétgólos, míg az Újpesté 6-1-es győzelemmel hangolt a találkozókra.

Két csapat maradt talpon az NB I-ből az európai kupák selejtezőjében: a Ferencváros a Bajnokok Ligája, míg az Újpest a Konferencia Liga harmadik selejtezőkörében folytatja – olvasható az nb1.hu portálon. A lap azt írja: a zöld-fehérek ellenfele, a Slavia Praha sima győzelemmel hangolt a szerdai, budapesti mérkőzésre, hisz a szlovák Ivan Schranz triplájával 3-1-re verték idegenben a Teplicét.

Hengerelt az Újpest ellenfele

Az Újpest riválisa, a Basel még komolyabb „mészárlást” mutatott be vasárnap, hisz a svájci bajnokság másodk körében 6-1-re nyertek otthon a Sionnal szemben – úgy, hogy 44 perc után 5-0-ra vezettek, a vendégeknek pedig csupán a 88. percben jött össze a szépítés. A nyitófordulóban egyébként szintén győztek, méghozzá a Bolla Bendegúzzal felálló Grasshoppers otthonában (0-2).

2021. augusztus 02. 13:25
AZ ÚJPESTNEK annyi esélye van a Basel ellen, mint HALNAK a biciklizésre! A Fradi ha tovább lépne, a következő körben könnyebb lehetne a győzelem, akár a Cluj, akár a Young Boys ellen.